عکس جدید و دیدنی ستاره اسکندری کنار سیمین غانم

قبرستان در میان آسمان خراش چینی

به تازگی در منطقه یک قبرستان قدیمی در «تایوآن» چین پروژه های ساختمانی در حال انجام است و بسیاری از مردم قبرهایشان را به این شرکت فروخته اند تا آنها به کارشان ادامه دهند اما تنها یک خانواده اجازه این کار را نداده است.

این قبر که مربوط به سال 2004 است در میان یک آسمان خراش قرار دارد و خانواده فرد صاحب قبر اجازه تخریب آن را تا به حال به این شرکت ساختمانی نداده اند.


این شرکت ساختمانی نیز برای اینکه کارش عقب نباشد تنها این قبر رها کرده است و دور آن را گودبرداری کرده و در حال ساخت آسمان خراش است.

این قبر که بعد از گودبرداری ارتفاعی نزدیک به 10 متر پیدا کرده است این روزها کار ساختمان سازی را در این منطقه مختل کرده است و همچنین باعث شده تا افراد زیادی برای دیدن این صحنه جالب به این منطق سفر کنند.
به نظر می‌رسد، چین کشوری است که مردم آن بسیار سخت با شرکت های ساختمانی کنار می آیند. چندی پیش در این کشور یک خانه در میان اتوبان جا مانده بود و این بار یک قبر در محل ساختمان سازی همچنان باقی مانده است.

زنی که سالها به عنوان یه مرد مانکن فعالیت می کرد!

 

این زن به جای مردان در نقش مدلهای لباس ظاهر می شود!
این روزها صنعت مد و لباس هر روز جذابیت های خاص خود را ایجاد می کند که از عجیب ترین آنها می توان مدل فرانسوی موسسه آندرژ پژیک را خطاب کرد.
کیسی لیگار مدل زن این موسسه سالها در مدلهای مختلف ظاهر شده است ولی به جای مدلهای معمول زنان در نقش مدلهای مرد بازی می کند.

 


 


تا چند سال اخیر کسی از هویت اصلی او خبر نداشت به طوری که همه او را مردی خوش قیافه خطاب می کردند. وی یک بار هم در بازی های المپیک آتلانتا در سن 18 سالگی در تیم شنای فرانسه شرکت کرده بود.

 

اگر توانستید زیباترین حشره دنیا را پیداکنید؟!

 

 

این حشره علاوه بر اینکه یکی از زیباترین حشرات دنیا است، قابلیت استتار نیز دارد و با رنگ های بدن خود می تواند خود را در مقابل خطرات حفظ کند.“هایمانوبیس کورونیتس” نام این حشره است که یکی از زیباترین حشرات در جهان است. این حشره با جمع کردن چهار دست و پای خود خود را به شکل گل و گیاهی که روی آن قرار دارد، در می آرود. این حشره معمولا در مناطق مالزی و اندونزی قرار دارد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

/ 2 نظر / 11 بازدید
بلاگ دایر

وبلاگ خود را به فهرست وبلاگ های فارسی اضافه کنید.

مجموعه کلام امام

سلام ممنون از حضور گرمت. با تبادل لینک موافقت شد. لینک شدی. لطفا منو به نام وبلاگم لینک کن... یا علی